Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89171
Stary 01.02.2022, 09:50
Uuuuu, widze, ze zylka peka



Odpowiedz dzikiego to minimum 20 minut klepania w klawiature.
Mi napisanie tego posta zajelo 2 minuty. Czujesz roznice? Kompromicie ?

Chetnie bym merytorycznie dyskutowal. Mozna z Karheropem, mozna z dzikim, mozna z Czerepachem. Z pustym dzbanem dyskusja jest kompletnie bezsensowna, bo dzban tylko krzyczy u nie rozumie zadnego argumentu

Lukasika zdementowal Pasieczny.

Z kolei norewscy dziennikarze podaja, ze od dluzszego czasu w temacie Norwega jest cisza, pomimo, ze roznice nie sa zbyt wielkie. Czyzby Wisla miala na oku kogos jeszcze?
Odpowiedz cytując