skarabeus napisał(a):

Jagul,
ja nie mam czasu na taka cierpliwosc jak dziki, na tak idiotyczne dyskusje, z kims tak ograniczonym jak Ty. Dyskusja ma sens, kiedy dyskutant przyjmuje do wiadomosci argumenty. Ty masz chelm jak to napisal dziki.
|
Dlatego tracisz ów czas na odpowiadanie mi

Kompromitujesz się każdą kolejną wypowiedzią, która jest typowym laniem wody.
Naprawdę nie masz nic do dodania odnośnie tematu jaki ma ten wątek, to zamknij w końcu swoją mordę.
Poszukaj sobie dyskutantów na poziomie - KOALIK ostatnio jest jakby aktywniejszy.
A jeśli chodzi o moje wymiany zdań z dzikim do tej pory nikt nikogo nie zabił i nie zanosi się na to.
Pozdrawiam Cię i życzę powodzenia w szukaniu kolegów.