skarabeus napisał(a):

Jagul,
ja nie mam czasu na taka cierpliwosc jak dziki, na tak idiotyczne dyskusje, z kims tak ograniczonym jak Ty. Dyskusja ma sens, kiedy dyskutant przyjmuje do wiadomosci argumenty. Ty masz chelm jak to napisal dziki.
|
Dyskusja ma sens także wtedy, jeśli nie obraża się dyskutanta i zakłada możliwość zmiany zdania pod wpływem jego argumentów. A propos ograniczeń - zwracam uwagę na ortografię!
Pozdrawiam serdecznie!