Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89168
Stary 01.02.2022, 00:40
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Jagul,

ja nie mam czasu na taka cierpliwosc jak dziki, na tak idiotyczne dyskusje, z kims tak ograniczonym jak Ty. Dyskusja ma sens, kiedy dyskutant przyjmuje do wiadomosci argumenty. Ty masz chelm jak to napisal dziki.
Dyskusja ma sens także wtedy, jeśli nie obraża się dyskutanta i zakłada możliwość zmiany zdania pod wpływem jego argumentów. A propos ograniczeń - zwracam uwagę na ortografię!

Pozdrawiam serdecznie!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując