Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89150
Stary 31.01.2022, 09:31
Jagul,



jestes najglosniejszym dzbanem na tym forum. A jest takie powiedzenie: wiesz czemu dzwon glosny? bo w srodku pusty. Idealnie do ciebie sie nadaje
Dyskusja z Toba jest jakkolwiek bezsensu.

merkury,

nikt tu nie broni dotychczasowej polityki transferowej. Nikt nie twierdzi, ze byla to wielka improwizacja a sciagani zawodnicy nie byli obserwowani. Powiem wiecej. Zapewne jest tak, jak napisales. Ale trudno nie dostrzegac tla i tego co sie dzialo.
Dlatego ja gdzies napisalem, ze sensowniej oceniac mozna poprzednie okienko, a realne, twarde oceny bedzie mozna robic o tym okienku, bo w koncu jest dyrektor sportowy, ktory mogl sie do tego okienka przygotowac. Nalezy miec caly czas na uwadze ze wciaz z problemow wychodzimy a nie wyszlismy, ale na pewno mozna juz wymagac jakosciowych transferow, zawodnikow, ktorzy realnie beda wzmocnienie a nie lataniem dziur.
Odpowiedz cytując