|
Podsumowaniem naszej polityki transferowej jest pozycja w tabeli na przestrzeni ostatnich lat. 80% zawodników ściąganych latem w kolejnym sezonie już nie ma to obraz z czym mamy do czynienia. Ściągamy szrot, którego nikt wcześniej nie obserwował tak jest prawda. Niech o polityce transferowej świadczy to że na pozycję napastnika ściągnęliśmy w ostatnim czasie trzy drewniane kloce pod tzw. krakowska grę, ręce można załamać. Aż dziw bierze że można tej polityki transferowej bronić.
|