Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89145
Stary 31.01.2022, 07:35
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
Jagul, podaj jakikolwiek przykład kogoś w naszym zasięgu finansowym, kto by do nas przyszedł zamiast tego, jak to nazywasz "szrotu", bo na ten moment widzę tylko totalną krytykę praktycznie wszystkiego, co robi zarząd, a nie widzę żadnej alternatywy z waszej strony. Jeśli Trio to takie totalne dzbany, to proszę podajcie przykład kogoś sensownego, kto mógłby przejąć Wisłę Kraków i wyprowadzić ją na prostą, tak z czystej ciekawości, bo być może czegoś nie wiemy i macie jakiegoś asa w rękawie...
Nudne są już te wasze argumenty. Jak nie długi, to wypominanie Cupiała. A teraz kolejny odgrzewany kotlet - ZNAJDŹ KOGOŚ LEPSZEGO!!!
Jak coś to podaję jeszcze kilka legendarnych:
1) DŁUGI
2) To nie czasy Cupiała, żeby czegokolwiek oczekiwać;
3) Gdyby nie Trio to byłaby 4 liga;
4) Daj 10mln zł i wtedy oczekuj czegoś sensownego;
5) Nie mamy żadnej sensownej alternatywy dla Trio, więc nie narzekajmy
6) Wy tylko potraficie krytykować
7) Jak jesteś taki mądry to pokaż jak zrobić żeby było lepiej

Dawać dalej chłopcy Liczę na was
Ostatnio edytowane przez Jagul : 31.01.2022 o godz. 07:38.
Odpowiedz cytując