Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89143
Stary 30.01.2022, 13:12
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Zrodlem moich informacji jest to samo zrodlo, na podstawie ktorego pisalem tutaj kilka godzin przed dziennikarzem o transferach ktore beda. Jak widac sprawdzalo sie. Pisalem tez ze z norwegiem nie befzie prosto, bo chca za duzo hajsu za niego. I kolo tygodnia pozniej Janekx pisze, ze chodzi o 200k euro


Ty natomiast dzbanisz udajac, ze rzeczywistosc jest czarno biala i nie ma innych odcieni
Dodaj jeszcze coś u Cupiale, bo inaczej nie dyskutuje z Tobą.
Tak w ogóle to czy Ty właśnie w nawiązaniu do sprowadzanego wcześniej szrotu "za darmo", jako przykład, podajesz problem że nie jesteśmy w stanie kogoś kupić
Ostatnio edytowane przez Jagul : 30.01.2022 o godz. 13:39.
Odpowiedz cytując