Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89139
Stary 29.01.2022, 14:27
Z drugiej strony klub musi mieć jakąś renomę, lub realne perspektywy renomy - żaden wybitny piłkarz nie przyjdzie do klubu, który nigdy nie występował w LM i nie ma szans na takie występy - no chyba, że piłkarz pomału kończący karierę i za grube pieniądze.
Nawet gdybyśmy Neymarowi czy innemu Messiemu proponowali fortunę przebijając PSG, Barcelonę czy Real, nie przyjdzie, bo po cholerę kisić się w ekstraklasie? Taki zakup jest możliwy tylko przy zmianie właściciela - gdy klub przejmie ktoś z 10 najbogatszych ludzi świata, jakiś szejk czy jakaś wybitnie bogata, znana na całym świecie firma.

Podsumowując - przy obecnym układzie właścicielskim i powiązanymi z nim pieniędzmi (a raczej ich brakiem) skazani jesteśmy na mozolne, powolne, pełne rozczarowań budowanie coraz silniejszego składu z tego, co skapnie ze stołu bogaczy, bez realnych perspektyw na jakąś spektakularną zmianę w perspektywie wielu lat.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując