|
Dokładnie jak kolega wyżej piszę. Tu nie ma gołych statystyk i pewności że będzie dobrze. Czynnik ludzki, nieprzewidywalność ....
Jakbyśmy płacili koło 1 mln też byłyby wtopy i to nie jedne. I dopiero byłby płacz, że gracz za 1 mln i z pensją XXX a gra padakę. I to samo, zawodnicy którzy są więcej warci nie muszą być nami zainteresowani. Krok po kroku odbudowywać markę i powinno być lepiej.
Przychodzi XXX, X się sprawdza XX nie to wymieniamy XX i szukamy dalej. A będą finanse, to będą zakupy, byle jak najbardziej sprawdzone, ale i to nigdy nie gwarantuje sukcesu.
|