Kaput wybral mniejsze pieniadze

W Wisle zarabial by okolo 15 tys zl wiecej
Sevenheaven - u Ciebie nadal blad logiczny, ze kontrakt dwoch naszych zawodnikow pozwolilby na zatrudnienie klasowego zawodnika na ich pozycji. Skad ta pewnosc, ze zawodnicy o lvl wyzej, w ogole chca rozmawiac z klubem?