Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89133
Stary 29.01.2022, 09:09
Kaput wybral mniejsze pieniadze W Wisle zarabial by okolo 15 tys zl wiecej

Sevenheaven - u Ciebie nadal blad logiczny, ze kontrakt dwoch naszych zawodnikow pozwolilby na zatrudnienie klasowego zawodnika na ich pozycji. Skad ta pewnosc, ze zawodnicy o lvl wyzej, w ogole chca rozmawiac z klubem?
Odpowiedz cytując