Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89131
Stary 29.01.2022, 06:06
Po części sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.. tak samo Kaput, który oprócz presji wybrał po prostu.. większa pensje. To jest praca.. ja nie widzę problemu w tworzeniu komina płacowego, jesli ktoś reprezentuje pewien poziom i wolałbym zamiast kontraktu Ondraska i Hiszpana przeznaczyć na 1 Turgemanna

Właśnie Praszelik odchodzi do Włoch.. można było mieć młodego czołowego młodziezowca w Polsce za dobre pieniądze ok 1 milion zlotych.. ciekaw jestem czy w ogóle się nim zainteresowaliśmy
Ostatnio edytowane przez sevenheaven : 29.01.2022 o godz. 06:24.
Odpowiedz cytując