skarabeus napisał(a):

|
Podpisuje sie pod postem dzikiego. Dodalbym jedna rzecz. Kiedy masz propozycje z niestabilnego klubu, to Twoje oczekiwania finanse rosna znacznie. Bo ponosisz ryzyko, ze nie zarobisz tego, co obiecuja. Wiec zamiast np 10k euro jakis kopacz chce 15k euro. Bo wrzuca ryzyko, ze nie dostanie 24 wyplat, ale moze tylko 6. Zas 10 innych w ogole nie podejmie tematu, bo wola isc do mniejszego klubu, ktory jednak od xx lat placi wszystko i nie ma dlugow.
|
To też może być sama korzyść dla piłkarza, o ile chce jeszcze gdzieś pograć. Jak dobrze ugra a klub się nie wysypie to rozwiązanie kontraktu z winy klubu (wynagrodzenie płatne do końca kontraktu) albo free transfer z prowizją dla niego.