Karherop napisał(a):

Była mowa o tym że budżet nam skoczył także z powodu wciągnięcia w struktury akademii piłkarskiej TSu.
Poza tym miejsce 5 i 11 dzieli niespełna 3 mln złotych, co tylko pokazuje jak wyrównana jest liga w Polsce
|
Te jak to pięknie ująłeś âniespełnaâ 3 mln zł na sezon to dwóch grajków na poziomie bardzo dobrym w tej gówno lidze. Wskażesz którzy to u nas, bo przeglądam kadrę i nie mogę znaleźć?