s1mone napisał(a):

Piąty budżet płacowy w lidze - oznacza to, że gdyby pieniądze grały powinniśmy być w czubie Ekstraklasy.
Ciekawe. Byłem pewny, że zajmujemy za niskie miejsce jak na nasz budżet, ale w życiu się nie spodziewałem aż takiej dysproporcji.
|
Była mowa o tym że budżet nam skoczył także z powodu wciągnięcia w struktury akademii piłkarskiej TSu.
Poza tym miejsce 5 i 11 dzieli niespełna 3 mln złotych, co tylko pokazuje jak wyrównana jest liga w Polsce