Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89117
Stary 28.01.2022, 14:37
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ja nie raz słyszałem że Ashraf to szrot bo karnego zrobił

Niektórym się w dupach poprzewracało. Zamiast myśleć pozytywnie wspierać kopaczy, ale też od nich wymagać, to deprecjonują i nic nie wymagają, bo czego by od szrotu wymagać. Paranoja.



Co to ma za znaczenie, szrot i koniec.

Wykształciło się tutaj kółeczko genetycznych malkontentów, którzy w przekazie garściami czerpią ze smerfa marudy...
Dokładnie tak jest. Wykres za poprzedni sezon z raportu Deloitte:



I liczbowo - koszty wynagrodzeń za poprzedni sezon (przybliżone, bo liczyłem sam):
1) Legia Warszawa 55,99mln
2) Lech Poznań 37,98mln
3) Pogoń Szczecin 25,70mln
4) Piast Gliwice 24,07mln
5) WISŁA KRAKÓW 23,27mln
6) Śląsk Wrocław 22,86mln
7) Lechia Gdańsk 21,84mln
8) Zagłębie Lubin 21,09mln
9) Cracovia Kraków 20,63mln
10) Jagiellonia Białystok 20,63mln
11) Raków Częstochowa 20,52mln
12) Wisła Płock 16,51mln
13) Górnik Zabrze 14,12mln
14) Podbeskidzie Bielsko-Biała 12,5mln
15) Warta Poznań 9,61mln
16) Stal Mielec 3,44mln

A my dalej nic nie wymagajmy bo DŁUGI mamy
Ostatnio edytowane przez Jagul : 28.01.2022 o godz. 14:44.
Odpowiedz cytując