Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89116
Stary 28.01.2022, 14:12
Ja nie raz słyszałem że Ashraf to szrot bo karnego zrobił

Niektórym się w dupach poprzewracało. Zamiast myśleć pozytywnie wspierać kopaczy, ale też od nich wymagać, to deprecjonują i nic nie wymagają, bo czego by od szrotu wymagać. Paranoja.

dziki napisał(a):Wyświetl post
Chyba się zgubiłem.

Chłopak, który zagrał w prawie 140 spotkaniach lepszej od naszej ligi szwedzkiej,
Chłopak, który dopiero co ściągany był ze słynnej szkółki Le Havre do Bundesligi, gdzie zdążył zadebiutować i kilka razy zagrać i kontuzje uniemożliwiły mu dalszą tam grę i przychodzi tu odbudować.formę,
Inny, który może i ma 33 lata, ale jeszcze rok temu grał i strzelał w reprezentacji swojego kraju i w tejże lidze,
Młodzieżowy reprezentant swojego kraju, a do tego jeden z ciekawszych zawodników w słowackiej lidze, który w wieku 22 lat ma już prawie 100 spotkań w ligach macedońskiej i słowackiej,
Hiszpan, który w lidze greckiej wypracował sobie na tyle dobrą pozycję, że kupili go do saudyjskiej ligi (gdzie sprowadza się grajków za duże pieniądze, żeby grali widowiskowo),
i były gracz młodzieżowej Chelsea i Chievo, z kilkudziesięcioma meczami w reprezentacjach juniorskich Szwecji.

I każdy z nich jest zbyt słaby na 13 drużynę polskiej ligi, która ledwo od kilku miesięcy jest w stanie regularnie płacić pracownikom za konktraty? ;-)
Co to ma za znaczenie, szrot i koniec.

Wykształciło się tutaj kółeczko genetycznych malkontentów, którzy w przekazie garściami czerpią ze smerfa marudy...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 28.01.2022 o godz. 14:18.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując