Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89109
Stary 28.01.2022, 10:42
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Z dzisiejszego wywiadu z Gula w GK wynika że poza środkowym pomocnikiem jeszcze możemy pozyskać skrzydłowego w tym oknie.

To by dawało 8 transferów. Słownie osiem. Tyle co w letnim oknie.

Od pieniędzy nam się chyba w głowach poprzestawiało. Tym bardziej że część transferów już dzisiaj wzbudza "wątpliwości" jakościowe.

Inna sprawa, że jak zacznie nam się palić w końcówce lutego to jeszcze w klubie mogą nie poprzestać tyko na tym.

Jeśli to nie jest kolejna rewolucja to co by nią było?
"Część i wzbudza wątpliwości"
Kolega mocno tu eufemizmów pouzywal
Nadzieję pokładam tylko w Fazlagicu, chociaż on pewnie pokaże swoje atuty gdzieś we wrześniu jak już się otrzaska z fizycznością tej ligi
Ewentualnie jeszcze Colley aczkolwiek tu są obawy o jego braki szybkościowe przy naszym wysokim ustawieniu obrony
Reszta Wygląda na wyroby mawutoropodobne
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 28.01.2022 o godz. 11:28.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując