Karherop napisał(a):

Z dzisiejszego wywiadu z Gula w GK wynika że poza środkowym pomocnikiem jeszcze możemy pozyskać skrzydłowego w tym oknie.
To by dawało 8 transferów. Słownie osiem. Tyle co w letnim oknie.
Od pieniędzy nam się chyba w głowach poprzestawiało. Tym bardziej że część transferów już dzisiaj wzbudza "wątpliwości" jakościowe.
Inna sprawa, że jak zacznie nam się palić w końcówce lutego to jeszcze w klubie mogą nie poprzestać tyko na tym.
Jeśli to nie jest kolejna rewolucja to co by nią było?
|
"Część i wzbudza wątpliwości"
Kolega mocno tu eufemizmów pouzywal
Nadzieję pokładam tylko w Fazlagicu, chociaż on pewnie pokaże swoje atuty gdzieś we wrześniu jak już się otrzaska z fizycznością tej ligi
Ewentualnie jeszcze Colley aczkolwiek tu są obawy o jego braki szybkościowe przy naszym wysokim ustawieniu obrony
Reszta Wygląda na wyroby mawutoropodobne
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"