Drozd napisał(a):

To znaczy co pokazał? Nie słyszałeś nigdy, że można się uczyć na cudzych błędach? Bramkarz uczy się na treningach, mecz to tylko klasówka. A Kieszek przez lata bronił strzały, które Biegański zna tylko z ekranu telewizora...
A dlaczego broni Biegański? Nie zawsze, bo Kieszek załatwił nam awans w pucharze. Czy miałem przywidzenia?
|
Kieszek tu przyszedł do grania a nie jako trener bramkarzy..