Czerepach.
Jak widac po Aschrafie wystarczy jedna bramka i duzo celnych podan zeby odejsc za ponad 2 mln euro, wiec ja bym sobie zyczyl 14 dobrych spotkan Kuveljicia w rundzie wiosennej i transfer za 2 mln euro gdziekolwiek
W tym kontekscie to Ciebie boli logiczne myslenie, bo celem Wisly w tym momencie jest pozbywac sie dotychczasowej kadry za mozliwie najwieksze pieniadze i sciaganie w ich miejsce nowych (lepszych) zawodnikow, ktorzy podniosa jakosc ale i wplywy z transferow w przyszlosci.
Poza tym widac, ze nie widziales zadnego sparingu. Dla mnei Kuveljic byl jednym z lepszych zawodnikow srodka pola i powinien zaczac z Plewka na srodku.