skarabeus napisał(a):

Ty znowu o mitycznej przepasci w doswiadczeniu i potencjale, a ja Ci podalem przyklad kogos kto ich zjada to piszesz o wieku.
Co ma tutaj wiek do rzeczy. Nic. Perez, patrzac na statystyki, to byl na ich tle przekozak i Pan pilkarz. A jak sie skonczylo wiadomo.
Wiec zmien plyte i podaj lepszy argument czemu Kuveljic mialby nagle nie odpalic , tak jak nagle odpalil Brlek. Przypominam ze 3/4 tego forum od czcii i wiary go odzegnywalo i nie moglo patrzec na jego gre, a raczej symulowanie gry
|
A powiedz mi po co porównywać do Pereza? U niego nie zagrała adaptacja do zespołu i ligii. Bo za ładne oczy nie grał w La Liga 1 ani 2 .
Brlek nie symulował, tylko notował straty i podania do rywala, zdarzało mu się już na wczesnym etapie przeplatac udane zagrania fatalnymi stratami. Poza tym on i tak szybko odpalił, bo pół roku od przyjęcia do Wisły i fajnego gola z Zagłębiem Lubin. Po 6 miesiącach od debiutu zaczął grać wszystko od deski do deski
Ile jest u nas juz Kuveljic? Czy nie czasem już 2 lata? Brlek po tym czasie już dawno był spieniężony za 2 mln euro.