Ty znowu o mitycznej przepasci w doswiadczeniu i potencjale, a ja Ci podalem przyklad kogos kto ich zjada to piszesz o wieku.
Co ma tutaj wiek do rzeczy. Nic. Perez, patrzac na statystyki, to byl na ich tle przekozak i Pan pilkarz. A jak sie skonczylo wiadomo.
Wiec zmien plyte i podaj lepszy argument czemu Kuveljic mialby nagle nie odpalic , tak jak nagle odpalil Brlek. Przypominam ze 3/4 tego forum od czcii i wiary go odzegnywalo i nie moglo patrzec na jego gre, a raczej symulowanie gry
