Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7504
Stary 26.01.2022, 10:26
Gdyśmy to my grali tak jak Karabach to raczej wszyscy byliby zadowoleni z pomysłu i organizacji ataku. Co prawda nieskutecznie, ale z pomysłem.

Niestety my raczej tylko reagowaliśmy na grę Karabachu, nie mogliśmy się przedrzeć atakiem pozycyjnym, słabo wyglądaliśmy na skrzydłach, a w środku nawet jak udało się przyspieszyć 1-2 podaniami z pierwszej piłki, to dogranie docelowe było zawsze złe....

Nie wygląda to optymistycznie wg mnie, chociaż bardzo duże nadzieje wiąże z Fernandezem, którego uważam za brakujące ogniwo pomiędzy napastnikiem a pomocą.
Odpowiedz cytując