Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7503
Stary 26.01.2022, 10:19
Ja nie wiem czy my ten sam sparing oglądaliśmy..... Tam mogło być z 5:0 dla Azerów ,tylko ratowały nas szczęśliwe/zamierzone interwencje bramkarskie lub lekkie pudła.My oddaliśmy tylko jeden strzał celny ,chyba z dwóch w ogóle przez 135min,bo karnego nie liczę ,gdyż nie strzelenie działa raczej na minus.Azerowie z 10 i z połowę celnych.Przynajmniej tak to przyswoiłem oglądając sparing,może statystyki są inne.Ja wiem ,że powiecie,że ciężkie treningi,że muszą się zgrać ,ale my to przerabiamy w ten sposób od kilku lat.Dla mnie z tym trenerem dużo nie osiągniemy i tyle (pierwszy raz wypowiadam się w tym tonie na Jego temat). Teraz wymienili połowę drużyny i znowu będzie usprawiedliwianie Jego osoby,tak jak wcześniej ,że dopiero startuje,potem,że zespół musi się zgrać,potem,że nie ma wykonawców ,a tak naprawdę to uważam(nikt nie musi się zgadzać) ,że jest po prostu słabym trenerem.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 26.01.2022 o godz. 10:22.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując