Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89075
Stary 26.01.2022, 08:01
Jagul,



ja nie mam pretensji o to, ze takie transfery byly. Moze dlatego, ze mam swiadomosc, ze 9 na 10 zawodnikow, z ktorymi kontaktowala sie Wisla reagowalo tak "Wisla? Eeee, dziekuje".

My jeszcze dzis mamy problem, zeby sciaganac sensownego Polaka. Kaput wolal isc do Slaska, z ktorego przychodza do nas mlodzicy (Gruszecki i Barton czy Bartyn rok temu). Dlatego owszem, tez bym chcial zeby przychodzili zawodnicy lepsi, ale przychodzi tacy, ktorzy tez byli na zakretach kariery, niechciani, nie mieli innych opcji.
Napisalem o poprzednim okienku, bo do tego czasu okazalo sie, ze trio ogarnelo sytuacje, splaca dlugi, placi na biezaco i dzieje sie to w dluzszym okresie niz pare miesiecy. Dlatego zyskali troche zaufania i mogli wybierac z wiekszej grupy zawodnikow.

I to nie jest zadne klakierstwo tylko realna ocena sytuacji.
Odpowiedz cytując