Wyświetl pojedynczy post
Yggdrasil
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89073
Stary 26.01.2022, 01:55
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie pamiętam meczów w pucharze, ale skoro tak piszesz, to pewnie tak było. Tylko że Kieszek wystąpił tam jako rezerwowy. Dostał szansę pokazania się. W lidze bronił Biegański. To jest ta jakoś, za którą trzeba dużo płacić? Kiedy Kieszek bronił w lidze, był niepewny i wpadło mu parę baboli - parę, nie kilka, ale pamiętam je. Piszesz, że uczyć można się na błędach (czyli nie jakości a nie-jakości). Równie dobrze można było wziąć Cabaja, wyszłoby taniej, a ile więcej lekcji by z tego płynęło.
To przypomina spór dla sportu, w którym zdajesz się Czaro bardziej dbać o zbicie argumentu oponenta efektownym chwytem retorycznym, trzymającym poprawność logiczną, ale nie zawierającym wartości w sensie opisu stanu faktycznego.

Przecież Kieszek nawet jeżeli popełnia błędy i babole, to nie popełniał ich zawsze. Nie wiem z czego one wynikają - z braku szybkości, refleksu, koncentracji.. kiedyś jednak jakąś ten bramkarz kariere miał, grał w lidze lepszej niż nasza i ktoś go na bramce wystawiał.

Pozwól że też posłużę się zagrywką - gdyby w Wiśle na pozycje bramkarza zakontraktowano Jurka Dudka i wystawiono by go w meczach ligowych (paru) w ktorych popełniłby babole i wielbłądy, to czy Biegański nie byłby z tego powodu w stanie od Dudka czegoś się jednak nauczyć?
Odpowiedz cytując