Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89071
Stary 25.01.2022, 23:59
picasso napisał(a):Wyświetl post
po tym co ostatnio pokazał to lepiej, żeby jednak Biegański mial innego nauczyciela
To znaczy co pokazał? Nie słyszałeś nigdy, że można się uczyć na cudzych błędach? Bramkarz uczy się na treningach, mecz to tylko klasówka. A Kieszek przez lata bronił strzały, które Biegański zna tylko z ekranu telewizora...

A dlaczego broni Biegański? Nie zawsze, bo Kieszek załatwił nam awans w pucharze. Czy miałem przywidzenia?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując