Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89069
Stary 25.01.2022, 23:20
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Taa Kieszek nie wypalił. Kieszek jest drogi bo za JAKOSC się płaci. Bieganski jeszcze długo może się od niego uczyć...
po tym co ostatnio pokazał to lepiej, żeby jednak Biegański mial innego nauczyciela
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując