wolfy napisał(a):

|
Serio bym wolał Buchalika niż Kieszka. Zbłaźnili się tym transferem.
|
Ale tak już zupełnie na serio, to ja mówiłem, żeby tego Buchalika zostawić. Siedziałby sobie na ławce grzecznie i uśmiechał się na treningach. W razie czego wszedłby i wiadomo byłoby, czego się spodziewać.
Kieszek nie wypalił + musi swoje kosztować, ale ten transfer nie bronił się w tym sensie, że naszym nowym orłem miał/ma być Biegański. Drogi Kieszek na ławce nie miał/ma sensu.