Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89067
Stary 25.01.2022, 22:30
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Serio bym wolał Buchalika niż Kieszka. Zbłaźnili się tym transferem.
Ale tak już zupełnie na serio, to ja mówiłem, żeby tego Buchalika zostawić. Siedziałby sobie na ławce grzecznie i uśmiechał się na treningach. W razie czego wszedłby i wiadomo byłoby, czego się spodziewać.

Kieszek nie wypalił + musi swoje kosztować, ale ten transfer nie bronił się w tym sensie, że naszym nowym orłem miał/ma być Biegański. Drogi Kieszek na ławce nie miał/ma sensu.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując