Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7495
Stary 25.01.2022, 20:15
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Ja w nim widzialem i widze potencjal. Brlek tez dlugo byl jechany od drewna, wiec tu moze bedzie podobnie i czas Kuveljicia nadszedl.
Nie każdy może być jak Brlek. Poza tym z jakim potencjałem, doświadczeniem i jakością przychodzili obaj panowie do Wisły? Przepaść.

A dzisiejszy sparing jak sparing. W obronie całkiem solidnie (Predator na ogromny plus), środek pomocy również. Natomiast skrzydła i atak... Dramat.
Odpowiedz cytując