skarabeus napisał(a):

|
Ja w nim widzialem i widze potencjal. Brlek tez dlugo byl jechany od drewna, wiec tu moze bedzie podobnie i czas Kuveljicia nadszedl.
|
Nie każdy może być jak Brlek. Poza tym z jakim potencjałem, doświadczeniem i jakością przychodzili obaj panowie do Wisły? Przepaść.
A dzisiejszy sparing jak sparing. W obronie całkiem solidnie (Predator na ogromny plus), środek pomocy również. Natomiast skrzydła i atak... Dramat.