|
Bieganski
Gruszkowski, Coley, Frydrych, Hanousek
Plewka, .....................
Momo, Hugi, ..................
...................
Jakbym mial zestawiac druzyne to takie pozycje uwazam, ze sa na mecz z Rakowem pewniakiem.
Domyslam sie, ze na Rakow, jesli chodzi o napastnika to nie ma wiekszego znaczenia kto zagra. I Kliment i Forbes to dno dna, tak jakby grala pusta koszulka.
Z lewej chyba bym zagral Młyńskim lub Starzynskim.
I wbrew pozorom srodek pola to nie jest latwy temat w naszym przypadku. Bo ostatni sparing to cala trojka Enis, Niko, Zhukov zagrali na zblizonym poziomie. Ale chyba bym postawil na Kuveljicia zeby przekonac sie co jest wart w starciu z trudnym rywalem.
|