|
Ciekawe, czy w tym stuleciu, któryś z naszych, że tak pozwolę sobie na żart, napastników strzeli bramkę... Odnoszę wrażenie, że po ich popisach z rundy jesiennej oraz ze sparingów... to gry więcej wniósłby wbity w ziemię kołek...
Przydałby się napastnik... który dla odmiany strzelałby bramki...
|