Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89057
Stary 25.01.2022, 14:29
Wy jednak dalej macie standardy cupialowe, i to nawet chyba zupelnie nieswiadomie
Przypomnijcie sobie, co bylo 2 lata temu. Co bylo 3 lata temu. To nie byla kwestia kto tu bedzie grac, ale czy ktokolwiek bedzie grac.
Wisla nie wybierala sobie z zawodnikow, tylko do Wisly przychodzili Ci, ktorych nikt inny nie chcial.


Po 2 latach od tamtych wydarzen sytuacja jest diametralnie inna. Klub splacil znaczna czesc zadluzenia, placi wszystko na czas, wytransferowal zawodnikow za dobre pieniadze do ciekawych miejsc.

Stawianie zarzutu, ze teraz kiedy sytuacja klubu jest lepsza i moze sobie pozwolic na wiecej i w efekcie tego systematycznie pozbywa sie szrotu, jest negatywne to jest jakis absurd

Ten zarzut bedzie zasadny za rok. Czy dwa. Jak znowu wymienimy 90% kadry. Choc tez mnie to specjalnie nie zdziwi, jesli znowu uda nam sie zrobic ciekawe transfery out i znowu bedzie gotowka do dyspozycji. Znowu bedziemy zmienic obecnych na lepszych, choc pewnie nie w takiej skali.



Tak na marginesie, przypomnijcie sobie, ze swego czasu w obronie gral 15 letni Hoyo bo nie mial kto inny wyjsc na boisko.
Odpowiedz cytując