Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89053
Stary 25.01.2022, 13:31
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Jagul.

To zle?
To, że się pozbywamy szrotu jest na plus.
To, że w ciągu dwóch lat nie potrafiliśmy w żaden sposób ustabilizować swojej kadry (ponieważ naściągaliśmy owego szrotu) na minus.
Odpowiedz cytując