Jagul napisał(a):

|
Ja mam jeszcze jedną. Jeśli Twoje wyroki się sprawdzą odnośnie zawodników, którym kończą się kontrakty, to w przyszłym sezonie jedynymi zawodnikami, którzy będą w tej drużynie dłużej niż 2 lata zostaną Frydrych, Szot i Gruszkowski. I to akurat jest dramat. Od razu zaznaczam, że chodzi mi o ciągłość gry. Nie wliczam wszelkich wypożyczeń (Plewka, Szota) czy gości, którzy przyszli z CLJ (Starzyński).
|
Pytanie, czy to nie jest aby odpowiedni moment, żeby to zrobić. I tak kiedyś musielibyśmy się.pozbyć większości kadry z okresu długów i przebudowy. Możemy trzymać na kontrakcie takiego Savica czy nawet Sadloka, ale co z tego? Lepiej jest budować kadrę na nowo, z młodymi, którzy identyfikują się z klubem i więcej dają niż, założmy to, doświadczenie ekstraklasowego wyrobnika, który zarabia kominowo ogromne pieniądze w kontekście całej ekipy.