Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89047
Stary 25.01.2022, 11:43
dziki napisał(a):Wyświetl post

Taka ciekawostka przed rundą wiosenną ;-)
Ja mam jeszcze jedną. Jeśli Twoje wyroki się sprawdzą odnośnie zawodników, którym kończą się kontrakty, to w przyszłym sezonie jedynymi zawodnikami, którzy będą w tej drużynie dłużej niż 2 lata zostaną Frydrych, Szot i Gruszkowski. I to akurat jest dramat. Od razu zaznaczam, że chodzi mi o ciągłość gry. Nie wliczam wszelkich wypożyczeń (Plewka, Szota) czy gości, którzy przyszli z CLJ (Starzyński).
EDIT: Jeszcze nasza legenda Kuveljić!
Ostatnio edytowane przez Jagul : 25.01.2022 o godz. 12:25.
Odpowiedz cytując