dziki napisał(a):

Taka ciekawostka przed rundą wiosenną ;-)
|
Ja mam jeszcze jedną. Jeśli Twoje wyroki się sprawdzą odnośnie zawodników, którym kończą się kontrakty, to w przyszłym sezonie jedynymi zawodnikami, którzy będą w tej drużynie dłużej niż 2 lata zostaną Frydrych, Szot i Gruszkowski. I to akurat jest dramat. Od razu zaznaczam, że chodzi mi o ciągłość gry. Nie wliczam wszelkich wypożyczeń (Plewka, Szota) czy gości, którzy przyszli z CLJ (Starzyński).
EDIT: Jeszcze nasza legenda Kuveljić!