sandomingo napisał(a):

|
Ok ale powiedz mi, gdzie tutaj miejsce dla Hoyo-Kowalskiego? Oddamy go za darmoszkę?
|
Nie wiem jaki mają na niego plan, ale ja w lipcu 2022 wziął go na treningi z Gula i namówił na kolejne przedłużenie kontraktu (np o 1-2 lata) i kolejne wypozyczenie np do 1 ligi. Sezon 23/24 możemy startować już bez Frydrycha oraz np że sprzedanym Szota/Collmanem.
Chyba że ma pełnić rolę 5-tego stopera, analogicznie do Szoty w tym sezonie, który z 5 miejsca wskoczył na 2.
To natomiast nawet zabawne że startujemy tą rundę z 6 stoperami.