Ale przecież ja nikogo nie obciążam

. Jeszcze mi napisz że jestem agenturą sąsiadki
Zmieniając temat to czy my realnie kogoś szukamy do środka pola? Bo tak trochę mało ekskluzywnie to wygląda. Niby liczbowo jest ok ale jakościowo to już tak dobrze nie jest..