Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89013
Stary 23.01.2022, 20:31
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Mi jest obojetne kto bedzie wierzyl, kto nie bedzie wierzyl lata mi to totalnie
Nie jestem slepym wyznawca zarzadu i sa rzeczy, ktore mi sie nie podobaja, ale akurat za to okienko poki co mozna tylko chwalic. A ty sie dopi()%*alasz do tego, ze dziennikarze nie rozumieja tego jak sie odbywaja transfery, co oznacza klauzula wykupu, a co procent od transferu i obciazasz tym klub

debilomierz wystrzelony w kosmos kolego

A co mi sie nie podoba? To ze kasa z transferow nie pojdzie na uszczuplenie dlugow, ale w calosci zasili budzet klubu (taka kasa na czarna godzine). Moim zdaniem to blad. Powinna czesc dlugow zostac splacona szybciej i powinno o tym isc info, budowany marketing pozytywny.
Ale przecież ja nikogo nie obciążam . Jeszcze mi napisz że jestem agenturą sąsiadki

Zmieniając temat to czy my realnie kogoś szukamy do środka pola? Bo tak trochę mało ekskluzywnie to wygląda. Niby liczbowo jest ok ale jakościowo to już tak dobrze nie jest..
Odpowiedz cytując