Mi jest obojetne kto bedzie wierzyl, kto nie bedzie wierzyl

lata mi to totalnie
Nie jestem slepym wyznawca zarzadu i sa rzeczy, ktore mi sie nie podobaja, ale akurat za to okienko poki co mozna tylko chwalic. A ty sie dopi()%*alasz do tego, ze dziennikarze nie rozumieja tego jak sie odbywaja transfery, co oznacza klauzula wykupu, a co procent od transferu i obciazasz tym klub
debilomierz wystrzelony w kosmos kolego
A co mi sie nie podoba? To ze kasa z transferow nie pojdzie na uszczuplenie dlugow, ale w calosci zasili budzet klubu (taka kasa na czarna godzine). Moim zdaniem to blad. Powinna czesc dlugow zostac splacona szybciej i powinno o tym isc info, budowany marketing pozytywny.