Poziom idiotyzmu przekroczony. Myślałeś o jakimś cyklicznym wyjaśnianiu rzeczywistości? Wydaje Ci się, że jak masz trochę wiedzy zakulisowej to ktoś będzie wierzyć w Twoje brednie?
A jeśli akurat chodzi o Cupiala, to wspomnialem o nim celowo, ponieważ jesteś jednym z tych dzbanów, którzy używają go jako wytrycha
