Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7479
Stary 23.01.2022, 18:12
Ciekawe czy ktos oglada Rakowa w sparingach.
Poki co to wyglada tak, ze czesto maja problemy z koncentracja w ostatnich 15 minutach i sporo bramek wtedy traca i ogolnie popelniaja bledy.
Co do ofensywny to o dziwo malo graja srodkiem. Glownie buduja akcje bokami po ziemi po czym na wysokosci pola karnego jest dynamiczne zejscie z pilka do srodka. Strzal lub zagranie. Sporo daja prostopadlych pilek na bokach. Jesli nie ma zejscia do srodka to podciagaja prawie pod sama linie i dosrodkowuja.
Ogolnie groznych akcji srodkiem praktycznie nie konstruuja.

Sporo glowkuja, i tworza grozne akcje po stalych fragmentach gry.

W obronie maja problem z szybka wymiana pilki, wolno sie przesuwaja przy zmianie stron i wtedy troche odkrywaja druga strone. Pilke za plecy obroncow jesli dobrze dograne stwarzaja im problemy.



Tyle mi sie rzucilo w oczy ;-)
Odpowiedz cytując