Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89000
Stary 23.01.2022, 13:49
PAWEŁ napisał(a):
Uważam że w naszej sytuacji wypożyczenia zawodników to dobry pomysł ponieważ :
Możemy liczyć na lepszych jakościowo zawodników
Nie ma takiego ryzyka jak przy transferze gotówkowym
Jeżeli będzie niewypał zawsze można skrócić wypożyczenie

W miejscu w którym obecnie się znajdujemy takie 3-4 wypożyczenia wartościowych zawodników dały by olbrzymi impuls pozostałym którym chce się pracować i maja coś do udowodnienia.

Dochodzi do tego fakt, że można wynegocjować sobie % od ew. transferu.
Odpowiedz cytując