PAWEŁ napisał(a):

Weźcie pod uwagę ze to mógł być warunek podpisania kontraktu Aszrafa z Wisłą. Dlatego była wpisana kwota odstępnego.
A umowa i danie słowa to świętość koniec kropka!!!
Brawo za transfer
|
Bałaziński w GK powiedział to wprost:
GK napisał(a):
|
Po pierwsze podpisanie rok temu w zimie kontraktu z Aschrafem El Mahdiouim, gdy miał on oferty z wielu klubów, było bardzo trudną sprawą. To były dziesiątki godzin rozmów z agentami, z samym piłkarzem. Proszę przypomnieć sobie w jakich okolicznościach to wszystko się odbywało. Mieliśmy styczeń 2021 roku, w perspektywie kolejne mecze przy pustych trybunach, żadnych dodatkowych środków na inwestycje, a do tego niską pozycję w tabeli. W takich warunkach musieliśmy przekonać piłkarza tej klasy, że jednak warto związać się z Wisłą Kraków. W ramach przekonywania musieliśmy mu pewne rzeczy pokazać, nakreślić, co może się wydarzyć i gdzie może dojść, jeśli się z nami zwiąże.
|
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-16010103