Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88998
Stary 23.01.2022, 01:03
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Weźcie pod uwagę ze to mógł być warunek podpisania kontraktu Aszrafa z Wisłą. Dlatego była wpisana kwota odstępnego.
A umowa i danie słowa to świętość koniec kropka!!!

Brawo za transfer
Bałaziński w GK powiedział to wprost:
GK napisał(a):
Po pierwsze podpisanie rok temu w zimie kontraktu z Aschrafem El Mahdiouim, gdy miał on oferty z wielu klubów, było bardzo trudną sprawą. To były dziesiątki godzin rozmów z agentami, z samym piłkarzem. Proszę przypomnieć sobie w jakich okolicznościach to wszystko się odbywało. Mieliśmy styczeń 2021 roku, w perspektywie kolejne mecze przy pustych trybunach, żadnych dodatkowych środków na inwestycje, a do tego niską pozycję w tabeli. W takich warunkach musieliśmy przekonać piłkarza tej klasy, że jednak warto związać się z Wisłą Kraków. W ramach przekonywania musieliśmy mu pewne rzeczy pokazać, nakreślić, co może się wydarzyć i gdzie może dojść, jeśli się z nami zwiąże.
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-16010103
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując