Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

od tego fragmentu
https://youtu.be/d8ZkkT7eBVo?t=6385
efektowna krakowska piłka by gula
9 podań na boki z tylu boiska i na końcu laga
i to ma uratowac trybuny tak ?
a prosty futbol zabija ?
nie , zabija niska jakość
czy atletico sie oglada gorzej niz barcelone ?
|
Przecież cały czas o tym piszę. Tylko odklejeńcy twierdzą że my realizujemy jakąś taktykę inną niż podania między obrońcami i na koniec (optymistycznie) laga.
Bardziej interesujące jest to jak wygląda kiedy próbujemy grać podaniami. Zwróćcie uwagę na ile metrów odskakuje naszym piłka przy przyjęciu...