Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88997
Stary 22.01.2022, 23:20
Marek,

spodziewaj sie latem 5-6 transferow.

Odejdzie Hanousek, Sadlok,

Kontrakty koncza sie tez Kieszkowi i Rosie na bramce, Szocie, ktorego jedynym atutem obecnie jest to, ze jest Polakiem, Zhukovovi, Savicovi,



To masz 7 zawodnikow, ktorzy odejda. Powiedzmy, ze jednym z nowych-starych bramkarzy bedzie Broda, to i tak jakis jeszcze jeden dojdzie. A trzeba sie liczyc z tym, ze jesli Bieganski zagra dobra runde to jak pojawi sie oferta rzedu 2 mln Euro plus to pojdzie w swiat.
Wiec te 5-6 transferow to bedzie minimum imho.
Odpowiedz cytując