|
Marek,
spodziewaj sie latem 5-6 transferow.
Odejdzie Hanousek, Sadlok,
Kontrakty koncza sie tez Kieszkowi i Rosie na bramce, Szocie, ktorego jedynym atutem obecnie jest to, ze jest Polakiem, Zhukovovi, Savicovi,
To masz 7 zawodnikow, ktorzy odejda. Powiedzmy, ze jednym z nowych-starych bramkarzy bedzie Broda, to i tak jakis jeszcze jeden dojdzie. A trzeba sie liczyc z tym, ze jesli Bieganski zagra dobra runde to jak pojawi sie oferta rzedu 2 mln Euro plus to pojdzie w swiat.
Wiec te 5-6 transferow to bedzie minimum imho.
|