Marek96 napisał(a):

Pamiętajmy też że transfery w zimie trudniej się robi. Pasieczny napewno już planuje transfery na lato( zakładając że się utrzymamy ) niepokojące jest tylko to że znowu połowę składu wymieniamy co rundę. Mam nadzieję że w lecie dotrwamy do sytuacji gdzie dodamy maks 2-3 graczy do 11.
|
Im więcej szrotu sprowadzamy tym więcej w następnych okienkach zmian w kadrze. Taka zabawa zwykle kończy się źle w naszym wypadku może zakończyć się spadkiem. Trzeba ograniczyć kadrę w oparciu o zawodników jakościowych choćby potencjalnie a nie sprowadzać zgrane karty. Wypożyczenia nie są złe ale przy tak daleko idącej rotacji kadry co pół roku to jeszcze bardziej destabilizuje budowanie drużyny. Oczywiście przy założeniu że my mamy coś zbudować albo wyłącznie stawiać atrapę.