Pamiętajmy też że transfery w zimie trudniej się robi. Pasieczny napewno już planuje transfery na lato( zakładając że się utrzymamy

) niepokojące jest tylko to że znowu połowę składu wymieniamy co rundę. Mam nadzieję że w lecie dotrwamy do sytuacji gdzie dodamy maks 2-3 graczy do 11.