Wyświetl pojedynczy post
Marek96
Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88995
Stary 22.01.2022, 23:04
Pamiętajmy też że transfery w zimie trudniej się robi. Pasieczny napewno już planuje transfery na lato( zakładając że się utrzymamy ) niepokojące jest tylko to że znowu połowę składu wymieniamy co rundę. Mam nadzieję że w lecie dotrwamy do sytuacji gdzie dodamy maks 2-3 graczy do 11.
Odpowiedz cytując