Czerepach,
akcja o ktorej piszesz, nie jest typowa laga do przodu. Tutaj byl zamysl, aby zagrac za plecy obroncow na szybkosciowy pojedynek. I takie akcje sa ok. Problem byl taki, ze ne mial kto tego pojedynku szybkosciowo wygrac
Natomiast czepianie sie, ze braku pomyslu na akcje to takie czerepachowanie
