Merkury napisał(a):

|
Niestety to wygląda tak że ilość przysłania jakość. Napastnicy, skrzydłowi to obecnie katastrofa a my cały czas do tej grupy dodajemy podobnie jakościowych zawodników. Hitem jest sprzedaż Yaw i sprowadzenie na jego miejsce zawodnika na wypożyczenie bez szansy na transfer definitywny a w kadrze mamy tylu klasowych skrzydłowych że szok.
|
Rzeczywiscie tak wyglada, jednak dla mnie wypozyczenie tego ziomka to jedynie zalatanie dziury - kupinie sobie czasu, by sprowadzic kogos pozniej.
Ja nauczylem sie jednak nie podniecac sie ani sparingami ani transferami. Ile to razy liga wszystko weryfikowala.
Pamietam jak np. Maor przychodzil to na weszlo byl artykul z zaparkowanymi wielbladami... a jak bylo pozniej - kazdy widzial - chlop jak wyszedl w rekawiczkach, grajacy na betonowym boisku byl najlepszy.