Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88993
Stary 22.01.2022, 22:43
Uważam że w naszej sytuacji wypożyczenia zawodników to dobry pomysł ponieważ :
Możemy liczyć na lepszych jakościowo zawodników
Nie ma takiego ryzyka jak przy transferze gotówkowym
Jeżeli będzie niewypał zawsze można skrócić wypożyczenie

W miejscu w którym obecnie się znajdujemy takie 3-4 wypożyczenia wartościowych zawodników dały by olbrzymi impuls pozostałym którym chce się pracować i maja coś do udowodnienia.
Odpowiedz cytując