|
Uważam że w naszej sytuacji wypożyczenia zawodników to dobry pomysł ponieważ :
Możemy liczyć na lepszych jakościowo zawodników
Nie ma takiego ryzyka jak przy transferze gotówkowym
Jeżeli będzie niewypał zawsze można skrócić wypożyczenie
W miejscu w którym obecnie się znajdujemy takie 3-4 wypożyczenia wartościowych zawodników dały by olbrzymi impuls pozostałym którym chce się pracować i maja coś do udowodnienia.
|