Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88991
Stary 22.01.2022, 22:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Za Balazinski:

Fajnie gdyby udało się pozyskać tego Norwega. Widać że w defensywie mocno potrafi dać w skórę przeciwnikom. Nie mamy kompletnie nikogo w kadrze o takich walorach, poza mocno przeciętnym Żukovem.
No ten Norweg mógłby dać trochę jakości tylko czy potrzeba nam aż tak szerokiej kadry? albo inaczej dlaczego nie pozbywamy się zawodników którzy niewiele wnoszą do drużyny?
Odpowiedz cytując