Karherop napisał(a):

Za Balazinski:
Fajnie gdyby udało się pozyskać tego Norwega. Widać że w defensywie mocno potrafi dać w skórę przeciwnikom. Nie mamy kompletnie nikogo w kadrze o takich walorach, poza mocno przeciętnym Żukovem.
|
No ten Norweg mógłby dać trochę jakości tylko czy potrzeba nam aż tak szerokiej kadry? albo inaczej dlaczego nie pozbywamy się zawodników którzy niewiele wnoszą do drużyny?